Vedení a koordinace

Mgr. Šárka Nekudová – zakladatelka spolku Frank Bold Kids a LMŠ Sýkorka a Lesního klubu Medlánka

Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor Informační věda a knihovnictví. Svoji „kariéru“ započala v roce 2004 v  Ekologickém právním servisu (nyní Frank Bold) jako organizační ředitelka. Po 4 letech odešla na mateřskou dovolenou s první dcerou Bětuškou a dále pracovala jako manažerka projektu „Slaďování rodinného a pracovního života“, v rámci kterého vznikla v roce 2011 Lesní mateřská školka Sýkorka. V roce 2012 se jí narodil syn Ondřej a 2013 syn Karel. V roce 2016 založila lesní klub Medlánka v Brně-Medlánkách a na jaře 2018 se stala členkou Rady Asociace lesních MŠ.
Šárka ráda chodí do přírody, po horách, na čundry, túry, ráda plave a jezdí na vodu, lyžuje, hraje amatérské divadlo, čte, navštěvuje divadla a spojuje lidi, kteří mají zájem dělat něco pro společnost.
Šárku můžete kontaktovat emailem na sarka.nezhybova@frankbold.org .

Mgr. Linda Teyschlová – ředitelka LMŠ Sýkorka

Linda vystudovala obor Speciální pedagogika na Pedagogické fakultě MU v Brně a dál se v pedagogickém směru vzdělávala mhoha kurzy a školeními, mezi které patří napřiklad Hry pro zvládání agresivity a neklidu (Mgr. Marie Linhartová, Descartes v.o.s.), kurz Respektovat a být respektován (Spirála T. a P. Kopřivovi), Psychomotorika, Kurz pro učitele 1.stupně ZŠ, pracující se žáky s SPU a další.

MVDr. Barbora Bártová – kontakt pro rodiče a pedagožka

Bára je váš člověk, pokud potřebujete řešit cokoliv kolem docházky, návštěvní dny, přihlašování, odhlašování, absencí, náhrad a jiných změn. Volat ji můžete na telefon 734 440 605 (hovory nejlépe Po a St 9-11 hod., sms kdykoliv) a psát na sykorka@frankbold.org.

Ing. Věra Tomanová

Má na starosti ekonomické záležitosti. Můžete ji kontaktovat na emailu tomanova.ucetnictvi@gmail.com, nebo na telefonu 734 202 658.

Bc. Martina Kopalová

Martina je PR asistentka Medlánky i Sýkorky. Organizuje účast na kulturních akcích, stará se o webové stránky, sociální sítě a veškerou fotodokumentaci. K dispozici je na telefonu 608 640 809 a na emailu kopalova.m@email.cz.

Podporují nás:

Městská část Brno Řečkovice-Mokrá Hora, Statutární město Brno, Jihomoravský kraj, Nadace Veronica, Auto Napůl, Ministerstvo životního prostředí, Sonnentor, Antifer a Jaroslav Dušek s představením Čtyři dohody. Děkujeme!

 

25_zelene