Vedení a koordinace

Mgr. Šárka Nezhybová – zakladatelka spolku Frank Bold Kids a LMŠ Sýkorka a Lesního klubu Medlánka

Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor Informační věda a knihovnictví. Svoji „kariéru“ započala v roce 2004 v  Ekologickém právním servisu (nyní Frank Bold) jako organizační ředitelka. Po 4 letech odešla na mateřskou dovolenou s první dcerou Bětuškou a dále pracovala jako manažerka projektu „Slaďování rodinného a pracovního života“, v rámci kterého vznikla v roce 2011 Lesní mateřská školka Sýkorka. V roce 2012 se jí narodil syn Ondřej a 2013 syn Karel. V roce 2016 založila školku Medlánka v Brně-Medlánkách.
Šárka ráda chodí do přírody, po horách, na čundry, túry, ráda plave a jezdí na vodu, lyžuje, hraje amatérské divadlo, čte, navštěvuje divadla a spojuje lidi, kteří mají zájem dělat něco pro společnost.
Šárku můžete kontaktovat emailem na sarka.nezhybova@frankbold.org .

Mgr. Linda Teyschlová – ředitelka LMŠ Sýkorka

Linda vystudovala obor Speciální pedagogika na Pedagogické fakultě MU v Brně a dál se v pedagogickém směru vzdělávala mhoha kurzy a školeními, mezi které patří napřiklad Hry pro zvládání agresivity a neklidu (Mgr. Marie Linhartová, Descartes v.o.s.), kurz Respektovat a být respektován (Spirála T. a P. Kopřivovi), Psychomotorika, Kurz pro učitele 1.stupně ZŠ, pracující se žáky s SPU a další.

MVDr. Barbora Bártová – kontakt pro rodiče a pedagožka

Bára je váš člověk, pokud potřebujete řešit cokoliv kolem docházky, návštěvní dny, přihlašování, odhlašování, absencí, náhrad a jiných změn. Volat ji můžete na telefon 734 440 605 (hovory nejlépe Po a St 9-11 hod., sms kdykoliv) a psát na sykorka@frankbold.org.

Mgr. Marek Boček

Marek se v Sýkorce stará o podávání grantových žádostí a realizování těch úspěšných. Kromě toho má na starosti podporu týmu pedagogů – svolává a řídí porady, domlouvá kurzy a školení pro pedagogy a koordinuje evaluaci. V poslední době ho nejvíc zaměstnává splnění standardů Asociace letních mateřských škol, díky kterému bude Sýkorka certifikovanou lesní školkou.

Ing. Věra Tomanová

Má na starosti ekonomické záležitosti. Můžete ji kontaktovat na emailu tomanova.ucetnictvi@gmail.com, nebo na telefonu 734 202 658.

Bc. Martina Kopalová

Martina je PR asistentka Medlánky i Sýkorky. Organizuje účast na kulturních akcích, stará se o webové stránky, sociální sítě a veškerou fotodokumentaci. K dispozici je na telefonu 608 640 809 a na emailu kopalova.m@email.cz.

Podporují nás:

Městská část Brno Řečkovice-Mokrá Hora, Statutární město Brno, Jihomoravský kraj, Nadace Veronica, Auto Napůl, Ministerstvo životního prostředí, Sonnentor, Antifer a Jaroslav Dušek s představením Čtyři dohody. Děkujeme!

 

25_zelene